Mebutasarim internet Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Hosting ve WordPress Kurulumu ve Sosyal Medya gibi birçok dijital servis içerik paketlerini oluşturan hayal gücü yüksek bir WordPress Ajansıdır.

Arama Motarları Algoritması Nasıl Çalışır ?

Mebu Tasarım - Web Tasarım Hizmetleri / Genel  / Arama Motarları Algoritması Nasıl Çalışır ?

Arama Motarları Algoritması Nasıl Çalışır ?

Google arama motoru ve diğerleri robot dediğimiz otomatik kontrol yazılımları ile sayfaları kontrol eder. Önceden robotlar anahtar kelime ve alaka düzeyine göre aranan kelimeye göre siteleri sıralardı. Yeni gelişen algoritmalar ve yazılımlar ile bu sıralamaları etkileyen yeni faktörler ortaya çıktı.
Robotların kontrol ettiği baremler genelde insan davranışları ile alakalıdır. İnsanların sevdiği, beğendiği ve etkileşimi bol olan siteler Google için daha değerlidir. Değerli sitelerin sıralamaları da daha yüksek olur. Film sitelerinde güzel bir film yükleyen admin yorum kısmında siteye destek talebi olur. Sizler de belki rastlamışsınızdır. Admin sizden filme yorum yazmanızı puan vermenizi sosyal medyada paylaşmanız gibi sitesinin değerini artıracak etkileşimler beklemektedir.
Mebu Tasarım
Mebu Tasarım

admin@mebutasarim.com

Mebutasarim.com, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır. Mebutasarim yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

Yorum Yok

Yorum Gönder