Mebutasarim internet Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Hosting ve WordPress Kurulumu ve Sosyal Medya gibi birçok dijital servis içerik paketlerini oluşturan hayal gücü yüksek bir WordPress Ajansıdır.

 

Biz Kimiz?

Mebutasarim kimdir? Firma detaylarımız ve hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgilere buradan sahip olabilirsiniz.

MEBUTASARIM YAPILAN GELİŞTİRMELER

Mebutasarim WordPress Ajansı’nın vermiş olduğu hizmet açıklamalarına detaylı olarak alt bölümden inceleyebilir ve firmamız kapsamındaki çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tasarım Geliştirme

Mebutasarim yılların verdiği tecrübesi ile kapsamlı araştırmalarını bütünleştirerek, WordPress Web Tasarım Ajansı’nı kurmuştur. Amacımız sizlere hem kalite standartlarına uygun hem de uygun maliyetlerde fiyat imkanı sunmaktır. Belirli bir standarda ulaşmış olan firmamız, sizlere en kaliteli tasarım imkanını yaşatmaktadır.

a
Gelişmiş Kontrol Paneli

Kullanıcıların web sitelerini pratik bir şekilde yönetebilmesini sağlayan WordPress kontrol paneli, geliştirilmiş araçları sayesinde en kullanışlı WordPress yazılımını sizlere sunmaktadır. Web sitenizin ihtiyacı olan yedekleme ve kurtarma işlemlerini en pratik bir şekilde zamandan büyük oranda istifade ederek uygulamaktadır.

a
Mobil Uyumlu Tasarımlar

Web sitelerinizin mobil cihazlarında da yüksek kalite ve çözünürlükte görünmesini sağlayan son teknolojiye uygun teknikleri uygulayarak, projelerinizin kalite standartları çerçevesinde yayınlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca, web sitelerinizin mobil cihazlara uyumlu olarak açılabilir ve kullanılabilir bir sisteme çevirerek, kullanıcılara sunulmasına olanak tanıyoruz.

Hedefimiz

Mebutasarim olarak sadece WordPress yazılımı ile çalışmaktayız. Hedefimiz, ülke standartları içerisinde WordPress web yazılımı hizmeti veren firmalar arasında en üst seviyeye yerleşmek ve bunun için 7/24 tüm kullanıcılarımıza üstün hizmet anlayışımız ile özenli bir çalışma yürütmekteyiz.

Uzmanlık

Ekibimiz WordPress yazılımı konusunda uzmanlaşmış teknik donanıma sahip olmalarıyla bilinmekte ve kullanıcılarına en üstün kalitede hizmetlerini sunmaktadır. WordPress yazılımında uygulanması gereken kod sistemlerini hatasız bir şekilde CMS özellikleriyle uyumlu olarak gerçekleştirmektedir.

Deneyim

Türkiye genelinde 1000’in üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımız bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışına da birçok eklenti kurarak firmamızı ülkemiz dışında da hizmetlere açmış bulunmaktayız. Her türlü yedekleme, barındırma ve güvenlik seçeneklerini kullanıcılarımıza uygulayarak, kendimizi bu alanda en iyi şekilde geliştirmeyi başardık.

Altyapı

İşimizi her zaman özel bir itina içinde gerçekleştirmekte ve daima bu doğrultu da geliştirmeye de devam etmekteyiz. Birçok rakip firmaya göre daha sistemli ve koordineli bir şekilde çalışmaktayız. Kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz tüm hizmetler WordPress uygulaması kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Yaratıcılık

WordPress yazılımını yıllardır edindiğimiz tecrübe ve teknik bilgilerimiz doğrultusunda yaratıcılığımız ile birleştirerek sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimiz sayesinde siz değerli kullanıcılarımızın da destekçisi olarak tasarım konusunda yaratıcılığınıza katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Hayal ötesi bir işlevsellik yaratarak, en özgün tasarımları sizlere sunmaktayız.

Destek

Kullanıcılarımızın her türlü sorununda ve destek ihtiyacı konularında işinde uzmanlaşmış ekibimiz ile 7/24 çalışarak sizlere en pratik şekilde yardımcı olmak için işimizin başındayız.

Mebutasarim Kimdir? Hizmetlerimiz Nelerdir?

Mebutasarim 2013 yılından bugüne kadar Profesyonel WordPress hizmetleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde geliştirilmiş olan WordPress yazılımına sahip 100’den fazla işimiz bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile yaratıcı fikirlerimiz ve tasarımlarımız sayesinde sizlere özel WordPress yazılımları hizmetlerimizi sunmaktayız. Kusursuz ve sistematik bir modüler kod yazılımına olanak tanıyan firmamız, işinizi pratik hale çevirerek, web sayfalarınızı kolaylıkla yönetebilmenizi sağlar. Web sitemizden tercih edeceğiniz herhangi bir profesyonel hizmet paketlerinin kurulumları, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Ayrıca, WordPress SEO Paketleri, WordPress Makale Paketleri ve WordPress Hosting Paketleri seçeneklerimizden de faydalanabilir, projelerinizi en çok arananlar listesinde üst sıralara taşıyabilirsiniz.

İletişime Geç

WordPress için Arama Motoru Optimizasyonu

WordPress sitenizi profesyonel şekilde optimize etmek için, Bir WordPress geliştirici ekibinden ve pazarlama uzmanlarından daha iyi kim olabilir?

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Uzman ekibimizle ziyaretçilerinizi müşteriye çevirin. Web sitenizi analiz edeceğiz ve bir dönüşüm oranı stratejisini geliştirerek müşteri arttırma odaklı çalışmalar yapmayı sürdürmekteyiz.

İletişime Geç
img

Yerel Arama Stratejisi

Şimdi, arama motoru sonuç sayfalarındaki varlığınızın yerel bir stratejisini oluşturmanın en iyi zamanı.

İletişime Geç
img

Link Oluşturma ve İçerik

Bağlantı kurma hala ve Arama Motoru Optimizasyonu muazzam önemli bir bileşeni olmaya devam edecektir.

İletişime Geç
img

Ücretli Arama Ağı ve Reklamcılığı

Google AdWords ve Microsoft adCenter’daki ücretli girişler, sitenizi birkaç gün içinde arama yapan kullanıcılara görebilir.

İletişime Geç
img

Harita Arama Optimizasyonu

Google Haritalar Optimizasyonu, başarılı bir yerel arama pazarlaması stratejisinin önemli bir parçasıdır.

İletişime Geç
img

Projenizi hayata geçirmek için iletişime geç!