Mebutasarim internet Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Hosting ve WordPress Kurulumu ve Sosyal Medya gibi birçok dijital servis içerik paketlerini oluşturan hayal gücü yüksek bir WordPress Ajansıdır.

 

Neler Yaparız?

WORDPRESS HİZMETLERİ

Mebutasarim internet Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Hosting ve WordPress Kurulumu ve Sosyal Medya gibi birçok dijital servis içerik paketlerini oluşturan hayal gücü yüksek bir WordPress Ajansıdır. Yıllardır bu sektörde yaratıcı tasarım tecrübesini WordPress oluşturma ve geliştirme alanındaki deneyimli bilgileriyle özenli bir şekilde birleştirmeyi başarmıştır. Hem kaliteli hem de uygun bir web site kurulumu hizmeti sunmak, belirli bir standarda ulaşmış olmayı gerektirir.

WORDPRESS KURULUMU

Dünyada en çok kullanılan ve PHP tabanlı kullanıcılara ücretsiz sunulan, açık kaynaklı yönetim sistemidir. 70’den fazla dil sistemine sahip olan WordPress sistemini uygun fiyat garantisi ile uzman ekibimiz tarafından eksiksiz olarak kurulumu yapılmaktadır.

TEMA KURULUMU

WordPress Sistemi, dünyada kullanımı en yaygın olan ve PHP tabanlı kullanıcıların ücretsiz sahip olabildiği açık kaynaklı yönetim sistemidir. Dil sisteminin içerisinde her ülkeye ait dil seçeneği bulunur ve en uygun fiyat seçenekleri ile tecrübeli ekibimiz tarafından sıfır hata ile kurulumu gerçekleştirilir.

WORDPRESS SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

WordPress sistemi içeriğinde kurulmuş olan web sitenizde oluşan yavaşlama ve çökme gibi problemleri çözümlemek amacıyla CPU kullanımı ve veri tabanı bölümü de dahil, tüm işlemleri inceleyerek web siteniz içerisinde yaşanabilecek her türlü sorunları önceden engelleyerek, tecrübeli ekibimiz aracılığı ile projeniz için İç Optimizasyon hizmeti vermekteyiz.

RESİM OPTİMİZASYONU

WordPress sitelerindeki en çok yaşanan problem, sayfaların açılma sürelerinin uzun zaman almasıdır. Birçok ziyaretçi bu yüzden sıkılarak, web sitenizden ayrılmayı tercih ederler. Web sitenin yavaş olmasının sebeplerinden biri, sitenin içerisindeki resimlerin olması gereken boyutundan daha yüksek çözünürlükte bir boyuta sahip olmalarıdır. İşte tam bu noktada devreye girerek, web sitenizde oluşabilecek yavaşlamaları engellemek için, tüm resimleri görüntü kaliteleri bozulmadan optimize çalışmalarını yürütmekteyiz.

SEO EKLENTİ KURULUMU VE SEO UYUMLU MAKALE GİRİŞİ

Web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunabilmesi ve üst sıralarda yer alması için yapılması gereken, iyi bir SEO çalışmasıdır. Mebutasarim tecrübeli ekibimiz aracılığı ile, web sitelerinize gerekli olan tüm ayarlamalar ve sitenize uygun SEO uyumlu eklenti ve içerikler, başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Tüm kurulumlar yapıldıktan sonra destek ekibimiz ile SEO Uyumlu Makale eklentisinin nasıl yapılması gerektiği ayrıntılı bir şekilde sizlere aktarılmaktadır.

%100 Dil Çeviri

WordPress tabanına sahip web sitenizde kullanılmak üzere birden fazla dil bulunmaktadır. Tasarımı seç bölümündeki demo tasarımlar genellikle İngilizce dilini kullanmaktadır. Kullanmak istediğiniz dili web siteniz üzerinde seçtikten sonra, tecrübeli ekibimiz tarafından mevcut bulunan dilin yerine sizin belirlemiş olduğunuz dil seçim işlemi yapılmaktadır.

ARAMA MOTORLARI KAYDI

Web sitenizde yer alan bütün içerikler arama motorlarında indekslenmiş durumdadır. Uzman ekibimiz kayıtlarını manuel olarak yaparak, dünyada en çok kullanılan Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarına uygun bir şekilde düzenlemektedir. Ziyaretçileriniz tercih ettikleri arama motorlarının kullanım çokluğu oranında yoğunluk gösterecektir.

(SSL) GÜVENLİK SERTİFİKASI KURULUMU

Uzun adı ile “Secure Socket Layer” (Güvenli Giriş Katmanı) da denilen, SSL protokolü, web sitelerde kullanılması zorunlu duruma gelmiştir. Web sitelerinin güvenilir olabilmesi için kesinlikle gerekli olan SSL Güvenlik Sertifikası kurulumunu yine uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. Mebutasarim web sitemizde Hosting Paketleri bölümünde SSL Güvenlik Sertifikası web siteleriniz için sınırsız ve bedelsiz olarak uygulanmaktadır.

İLETİŞİM FORM SİSTEMİ KURULUMU

WordPress uygulamalı web sitelerinde iletişim kategorisi kesinlikle olması gereken bölümlerden biridir. Sitenize gelen ziyaretçilerin destek, yardım ve satış gibi önemli mevzularda sizlere pratik bir şekilde ulaşması gerekir. Sizin belirlediğiniz kullanıcı isminde bir mail adresi açarak, tecrübeli ekimiz tarafından sizlere kolay ulaşımın sağlanması için iletişim formu eklentisini oluşturmaktayız.

SUNUCU TAŞIMA İŞLEMİ

Eğer çalıştığınız firmadan memnun değilseniz ve sunucunuzu başka bir firmaya devretmek isterseniz, Mebutasarim Hosting hizmetimizde bulunan WordPress paketlerinden herhangi birini satın alarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz aracılığı ile, farklı firmalarda bulunan size ait site dosyalarını üstün özellikli sunucularımıza en pratik şekilde ve ücretsiz olarak taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

YEDEK ALMA & YEDEK YÜKLEME İŞLEMİ

Mebutasarim Hosting hizmetimiz kapsamında 7/24 bizlerden destek sağlayan müşterilerimizin arzu ettiği herhangi bir zaman diliminde yedek alınabilmektedir. Firmamızın satın aldığı sunucu hesaplarında otomatik olarak web sitelerinizin yedekleri 7 ila 15 gün aralığında tutulabilmektedir. Uzman ekibimiz ile sizin tarafınızdan alınmış olan bütün yedeklerin en kısa sürede yüklenmesini sağlayabilmekteyiz.

CLOUDFLARE KURULUMU

Web sitelerinizin DNS Server işlevine yarayan hız, performans ve güvenlik konularında olumlu yönde faydalar sağlayan CloudFlare, Free paketi ile ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Mebutasarim uzman ekibi tarafından, sunucu bağlantısından kaynaklanan sorunlarda, ziyaretçilerin sitelerinize sıkıntı yaşamadan erişebilmesini sağlayan CloudFlare uygulamasını titizlikle sağlamaktayız.

WORDPRESS CANLI DESTEK SİSTEMİ

Web sitenizde bulunan ürünler veya gelen ziyaretçilerin canlı olarak yardım alabileceği mesajlaşma uygulamasını tecrübeli ekimiz ile birlikte kışı bir zamanda sitenize kurulum işlemini gerçekleştirmekteyiz. Canlı mesajlaşma uygulamasını arzu ettiğiniz her an kapalı veya açık konuma getirebilir ve bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlarınıza canlı mesajlaşma uygulamasını ekleyerek anlık mesajlaşma sistemini kullanıma açabilirsiniz.