Mebutasarim internet Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Hosting ve WordPress Kurulumu ve Sosyal Medya gibi birçok dijital servis içerik paketlerini oluşturan hayal gücü yüksek bir WordPress Ajansıdır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Mebu Tasarım Sitesi için Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Destek nasıl sağlanıyor?

WordPress ile ilgili çalışmaların çoğu, WordPress hosting kontrol panelimizde yapılabilir. Kontrol panelinde bitirilemeyenlere gelince, çalışanlarımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi İle İletişim Yolu

Şu anda sadece WhatsApp, E-Posta, Bilet ve Canlı Sohbet desteği sunuyoruz.

Bütün Bölümler Açıkmı

Hayır. Fatura ve Satış Bölümlerimiz Pazartesi – Cuma, 08:00 – 17:00 saatleri arasında açıktır.

Ağ ve Sunucu Özellikleriniz Nedir

Ağımız ve tüm sunucularımız için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyoruz.

WordPress Sitemi Nasıl Yönetebilirim

WordPress web sitelerini WordPress sunucumuzun kontrol panelinden yönetebilirsiniz.

WordPress'iniz SSL destekliyor mu?

WordPress bulut barındırma platformumuz SSL yönetimini desteklemektedir.

Neden Sizi Seçmeliyim

En iyi tamamen yönetilen WordPress hizmetini sunmak bizim nihai hedefimizdir. Müşterilerimizin yeni isteklerini her zaman takdir ediyor ve onları motivasyonlarımızın kaynakları ve fırsatları olarak kabul ediyoruz. Bu zihniyet, hizmet seviyemizi daha da ilerletmemize yardımcı olur.

İletişim

Mebutasarim ekibimizden iletişim formumuz aracılığı ile yardım isteğinde bulunabilirsiniz. Sol tarafta bulunan iletişim form alanını eksiksiz bir şekilde doldurarak, mesajınızı yazıp “mesajı gönder” butonuna tıklayınız. Birkaç saniye bekledikten sonra “Teşekkürler mesajınız başarıyla gönderildi” ibaresini göreceksiniz. Mesajınız bize doğrudan ulaşmıştır. En kısa zamanda size geri dönüş sağlanacaktır.

info@mebutasarim.com

Hakkımızda

Mebutasarim, web sitelerinizin tasarımlarını ve SEO bağlantılı çalışmasını sağlayan, Sosyal Medya, WordPress Bakımı, Hosting gibi konularda dijital servis hizmetlerini siz müşterilerine aktaran başarılı bir WordPress Ajansıdır. Hizmetlerimiz ve avantajlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bölümümüzden Mebutasarim ekibimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

+90 541 427 19 85